DealTas
?האם אתה בטוח שברצונך לצאת
×

שאלות ותשובות

מהו שירות DealTas ?
DealTas הינו שירות יבוא אישי המשתלם ביותר בישראל. המטרה שלנו היא לעזור לכם להזמין ולהנות מכל השפע וההנחות שבארה"ב.
אנחנו עוזרים בכמה תחומים:
שילוח מארה"ב לארץ
- אתם מזמינים מכל חנות או אתר בארה"ב ושולחים לכתובת שלכם, ומשם החבילה נשלחת אליכם לארץ.
קונים בשבילך
- אנחנו נבצע את ההזמנה מהאתר בארה"ב עבורכם! אם אין אפשרות לתשלום דרך PayPal או שהאתר לא מקבל כרטיסי אשראי בינלאומיים, יש פתרון!
החזרת מוצרים  - אנחנו נחזיר את החבילה שלכם לספק, בהתאם לתנאי ההחזרה של הספק.

מה מייל שירות הלקוחות שלנו? מייל שירות הלקוחות שלנו הוא hello@dealtas.com.

איך שירות DealTas עובד?
 1. נרשמים לשירות שלנו, מאשרים את ההרשמה ומקבלים כתובת בארה"ב.
 2. עושים קניות, שולחים את ההזמנות לכתובת שלכם בארה״ב.
 3. ההזמנות מגיעות אלינו למחסן, אנו מצמצמים ככל שניתן ומעדכנים אותם לחשבונכם.
 4. בוחרים מבין אופציות השילוח המשתלמות ביותר, משלמים והחבילה בדרך אליכם.
אנו ממליצים להיכנס לדף השירות שלנו ולקבל את הפרטים המלאים.
במה נבדל שירות DealTas משירותי המשלוח האחרים?

 • שירות לקוחות אינטימי ובעברית - אנחנו משרתים את הלקוחות שלנו בצורה הכי איכותית, כלומר, מענה מהיר למיילים, שיתוף הלקוח באופציות משלוח החבילה שלו ומציאת פתרונות לכל צורך. אנחנו קשובים וסבלניים לצורכי הלקוחות שלנו (הסבר מפורט על כל שאלה, עזרה בתפעול אתרי קנייה שונים, עזרה בקניית מוצרים שמצריכים כרטיס אשראי אמריקאי וכו').
 • אנחנו מדריכים את הלקוחות שלנו לצרכנות וקנייה חכמה בארה"ב.
 • מפרסמים את הדילים הכי חמים של החנויות המובילות.
 • אריזה מחדש - נעשה עבור כל לקוחותינו,  צמצום והקטנת גודל החבילות, זאת כדי להוזיל כמה שיותר את עלות השילוח.
 • אנחנו לא מחשבים משקל נפחי להבדיל מחברות אחרות, שמחייבות את לקוחותיהם לפי  משקל פיזי או נפחי, הגבוה מביניהם (במשלוחים אוויריים בלבד ובתאם לתנאי השירות). משקל נפחי מחושב רק עבור חבילות במידות הגדולות מ-17x12x4 אינץ׳ כאשר המדידה מעוגלת לאינץ׳ הקרוב.
 • המטרה שלנו היא למצוא את עלות המשלוח הכי זולה לכל חבילה ספציפית.
 • אנחנו לא גובים מראש מיסים בשילוח דרך הדואר.
מהן שעות הפעילות של משרד DealTas והמחסן?
אנו עובדים בימי שני עד שישי, בין השעות 9:00 - 17:00 (שעון בוסטון) / 16:00-23:59 (שעון ישראל). המשרד והמחסן סגורים במהלך הסופ״ש וחגים (ישראליים ואמריקאים).

איך אפשר לדעת שהחבילה התקבלה במחסן DealTas לפני עדכונה בחשבון שלי ?
פשוט מאוד! כנסו ל- בדיקת חבילה נכנסת לפי מספר מעקב שהספק שלח לכם.

האם יש צורך להרשם באתר DealTas לפני שביצוע רכישה?
כן - הרשמו לשירות וקבלו כתובת בארה״ב אליה אתם שולחים את כל ההזמנות שלכם מארה״ב. לאחר שההזמנות יגיעו אלינו הם יופיעו בחשבון שלכם, ומשם תוכלו לשלוח את אותם הזמנות לארץ.

האם למוצרים שקניתי בשירות DealTas יש אחריות?
DealTas לא מוכרת מוצרים, אלא שירות שילוח .כאשר מייבאים מוצרים בייבוא אישי מארה"ב יש לבחון את נושא האחריות. מרבית המוצרים אותם תרכשו בארה"ב כוללים אחריות יצרן, חשוב לבדוק טרם הרכישה מה כוללת אחריות זו באופן מסודר וברור. במידה והספק מציע אחריות בינלאומית  תוכלו להשתמש בה בארץ ללא כל בעיה. במידה והאחריות המוצעת מוגבלת לארה"ב בלבד, תוכלו לשלוח את המוצר חזרה לספק על מנת לתקנו וזאת לאחר פניה לספק וקבלת אישור החזרה ותווית למשלוח בתוך ארה"ב. במידה והמוצר היה חייב במיסים, ישנו נוהל מסודר של המכס להחלפת/ החזרת מוצר לספק. למידע נוסף, ניתן לפנות אלינו, ונשמח לתת לכם מידע נוסף עבור החזרות מוצרים לספק.

איך קונים מאתרים אמריקאים שלא שולחים לישראל?
אתם נרשמים דרך אתר DealTas ומקבלים את הכתובת שלכם בארה"ב, אליה ניתן לשלוח את כל ההזמנות שרכשתם. נכנסים לכל אתר/חנות ומזמינים מוצרים שאנחנו צריכים ורוצים או לא צריכים, לא רוצים ,אבל חייבים שיהיו לכם. לפני התשלום עבור ההזמנה אצל הספק יש למלא באזור ה-Shipping Address את הכתובת האמריקאית שקבלתם מאיתנו.

האם ישנה הטבה ללקוחות חוזרים?
לאחר התשלום עבור שילוח חבילה באקספרס חשבונך יעודכן עם 25 נקודות ובשילוח בשירות ימי באוויר חשבונך יעודכן ב-12 נקודות. ניתן להמיר את הנקודות לטובת הנחה בשילוח חבילה עם DealTas. למימוש הנקודות, על הלקוח לשלוח לנו בקשה במייל כמה נקודות ברצונו לממש, ויישלח אליו בחזרה קוד קופון.
אפשרויות המימוש הן: זיכוי של $15 מעלות השילוח תמורת 100 נקודות. זיכוי של $40 מעלות השילוח תמורת 200 נקודות.זיכוי של $100 מעלות השילוח תמורת 400 נקודות.

כל זאת בהתאם לתנאי השימוש.

האם עלי לשחרר את החבילה מהמכס?
אין צורך לשחרר את החבילה ישירות מהמכס :)
במשלוח אקספרס: אנחנו ננהל את שחרור החבילה מהמכס. לאחר מכן היא תגיע אליכם עם שליח עד הבית. גביית המיסים נעשת מראש.
במשלוח דרך הדואר (USPS): הסדר שחרור מהמכס ותשלום המיסים מתבצע מול דואר ישראל.

כיצד מחשבים עלויות שילוח של החבילה?
עלות השילוח של חבילה מחושבת לפי המשקל הפיזי של החבילה, במידה ומימדי החבילה לא עולים על 17x12x4 אינץ' כאשר המדידה מעוגלת לאינץ׳ הקרוב. אם מימדי החבילה גדולים יותר, עלות השילוח תחושב על פי הגבוה מבין המשקל הפיזי או המשקל הנפחי של החבילה. כל חברות השילוח משתמשות בשיטה זו.
לפי נתוני החבילה המופיעים בחשבון שלך ניתן לחשב את עלות השילוח:
משקל נפחי = 139/(רוחב x אורך  x גובה)  (מחושב באינצ'ים) כאשר המדידה מעוגלת לאינץ׳ הקרוב.
כדי לקבל את המשקל לפיו עלות השילוח מחושבת, לוקחים בחשבון משקל פיזי ונפחי - הגבוה מבינהם.

מה ההבדלים בין משקל, נפח ומשקל נפחי?
משקל פיזי =  מסת החבילה.
נפח = מידות החבילה (אורך X רוחב X גובה).
משקל נפחי = 139/(רוחב x אורך  x גובה)  (מחושב באינצ'ים ובפאונדים) כאשר המדידה מעוגלת לאינץ׳ הקרוב.

מה הסכומים של הפטור ממכס ביבוא אישי לפי החוק החדש?
היכנסו למדריך המיסים והמכס שלנו.

האם המכס גובה עלויות נוספות חוץ ממיסים?
בתאריך ה-14.1.2018 המכס השיק מערכת חדשה בשם ״שער עולמי״, ואיתה נכנסו שינויים באגרות שחרור של המכס. המכס משחרר חבילות עכשיו עם הצהרת יבוא פרטנית, במקום רישומון קולקטיבי. גובה האגרות שהמכס גובה עבור כל חבילה לפי ערך התכולה של החבילה:
עד לערך של $99.99 - אין אגרות
ערכים $100-$499.99 - $5.4 לחבילה
ערכים $500-$999.99 - $17.60 לחבילה
מערך של $1000 ומעלה - $23 לכל הצהרה + $75 עמילות מכס

כיצד ניתן לדעת מה גובה המס על חבילה?
ניתן לראות מה אחוז המס לפי קטגריות מוצר בטבלת המיסים המרוכזים.
במידה ושווי הרכישה גבוה מ-$75, המיסים מחושבים לפי סכום המיסים של כל הזמנה בחבילה לפי מדרגת המס של כל הזמנה . שווי ההזמנה מחושב לפי שווי הרכישה + חלק מעלות השילוח. ($5 לכל ק״ג לחיוב). לדוגמא, אם שווי ההזמנה של מחשב $500 והוא שוקל 3 ק״ג, החבילה תהיה חייבת במיסים בגובה 17% מ- $515 ($500 המחשב + $5 לכל קילו) = $87.55.
לפרטים נוספים, הכנסו לאתר המכס שם תוכלו לראות איך חושב המס על החבילה או להכנס למדריך המקוצר שלנו.

מהן אפשרויות התשלום ב- DealTas?
  אנחנו שמחים לקבל תשלום דרך PayPal או כרטיס אשראי בצורה מאובטחת ואמינה. במידה ואין לכם חשבון PayPal, נשמח לעזור לכם לפתוח - מאוד פשוט.

האם אחסנת חבילה עולה כסף?
אנו מספקים שבועיים (14 ימי אחסון) ללא תשלום מרגע הגעת החבילה/ות שלכם למחסן שלנו בבוסטון. החל מהיום ה-15 עלות האחסון הינה 4$ לשבוע (7 ימים) או לחלק מהשבוע.

כמה זמן לוקח למשלוח להגיע אליי לארץ?
ב- DealTas בחרנו לעבוד עם משלוחים אוויריים משתלמים:
אקספרס -  נע בין כ-5-10 ימי עסקים (לא כולל את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאיים).
ימי באוויר - נע בין 30-40 ימי עסקים (לא כולל את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאיים).
אקספרס פריורטי - כ-2-5 ימי עסקים (לא כולל את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאיים) לפי בקשה בלבד.
שירותי הדואר האוויריים כוללים:
דואר בסיסי - נע בין כ-15-25 ימי עסקים (לא כולל את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאיים).
דואר פלוס - נע בין כ-8-12 ימי עסקים (לא כולל את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאיים).
**לפרטים נוספים לגבי כל אופציות השילוח הכנסו ללינק **

אנחנו עושים כל מאמץ לשחרר את המשלוחים בהקדם, אך זמני השילוח לא לוקחים בחשבון עיכובים שלא בשליטתינו שקשורים למכס לעיתים רחוקות, דואר, מזג אויר וכו׳.

האם ניתן לאחד חבילות?
כן, בהחלט! איחוד חבילות הינו בעלות של $2 לכל הזמנה מאוחדת. במידה ובצעתם הזמנה והמוכר פיצל אותה לכמה משלוחים לא תשלמו על איחוד. במתן השירות הזה, אנחנו מאפשרים לכם לרכוש מוצרים ממגוון אתרים או לבצע קניות חוזרות באותו אתר, בפער של עד שבועיים, ולאחד את כל ההזמנות לחבילה אחת למשלוח לארץ.  כל שעליכם לעשות זה, לעדכן אותנו שביצעתם כמה הזמנות, לשלוח לנו את כל אישורי ההזמנות של החבילות שברצונכם לאחד.
הבהרה לגבי הזמנות מאמאזון - אמזון כמו אי-ביי הינו פלטפורמת Marketplace בו קיימים מוכרים רבים. רכישה מכל מוכר באותה פלטפורמה הינה הזמנה בפני עצמה וכך גם אמזון / אי-ביי מתייחסים לכך. לכן, מבוצעת ההפרדה במשלוחים מאחר והחבילות יוצאות ממקומות שונים וממוכרים שונים. במידה וההזמנה מאמזון מכילה מוכר אחד, לדוגמא רק אמאזון (Sold by Amazon) אז לא יהיה חיוב על איחוד חבילות.
** לא ניתן לבצע איחוד חבילות במשלוח דואר בסיסי.

האם ניתן לשנות כתובת משלוח לאחר התשלום עבור השילוח?
אנו עושים מאמצים רבים להוציא את החבילות לדרך כמה שיותר מהר, לכן לא ניתן לשנות כתובת לאחר התשלום עבור השילוח.

לאן אנו שולחים חבילות?
אנו שולחים לכל יעד בעולם. אנא שימו לב כי העלויות המצויינות באתר הן עבור שילוח לישראל בלבד. עבור כל מדינה אחרת נשמח להציע עלות שילוח משתלמת ביותר באופן פרטני.
עם זאת, אנו מתמחים בשילוח בינלאומי ולא ממליצים לשלוח דרכנו בתוך ארה"ב, מאחר ואנו לא יכולים להציע מחיר אטרקטיבי לשילוח זה.

אני רוצה להחזיר מוצר. מה עושים?

זה פשוט מאוד! אם המוצר עדיין אצלנו במחסן, מעבירים אלינו את תווית השילוח של הספק ותנאי ההחזרה שלו - ואני נדאג לשלוח אליו את המוצר בהתאם.
במידה והמוצר הגיע אליכם לארץ - שולחים את המוצר אל הכתובת שלכם אצלנו ומיידעים אותנו במייל לגביי המשלוח. מעבירים אלינו את תווית השילוח של הספק, ומשם אנו נמשיך.
חשוב לדעת כי החזרת הזמנה ראשונה היא על חשבוננו, כל עוד שלחתם לפחות חבילה אחת איתנו! (לא כולל עלות המשלוח מהארץ אלינו). החל מההחזרה השנייה, תחול עלות של $10 להחזרה. הפרטים המלאים בדף תנאי השימוש.

האם ניתן לבטח את החבילה?
כן, אנחנו מאפשרים לכם לבטח את החבילה (נזק פיזי או אבדה). כל חבילה מבוטחת עד לסכום של $100 ללא תשלום נוסף, חוץ משילוח בשירות דואר פלוס או בסיסי. על כל $100 (או חלק מהסכום) נוספים לביטוח, יש להוסיף $2 לעלות השילוח, בהודעה מראש, לפני שליחת החבילה ובהתאם לשווי המכס המוצהר. לא ניתן לבטח חבילות בדואר בסיסי.
DealTas אינה אחראית על נזקים שחלו לחבילות, לפני קבלתם במחסני החברה ומרגע מסירתם לחברת השילוח או מרגע קבלת החבילה לידכם בישראל או לידי דואר ישראל. אנחנו בהחלט נעזור לכם בכל דרך אפשרית (לפנות לחברות השילוח, לפעיל את האחריות, במידת הצורך וכו'). על מנת להפעיל את הביטוח ישנה השתתפות עצמית על סך $50.

מה תוקף פוליסות הביטוח?
הכיסוי הביטוחי נכנס לתוקף ברגע שבו שולם הביטוח עבור החבילה ומסתיים במסירתה ללקוח במשלוח אקספרס וימי באוויר, או כאשר מגיעה לחזקת דואר בישראל.

האם ניתן להטיס חומרים דליקים ומסוכנים?
במקרים מסויימים כן. בהתאם לנהלי התעופה שהוחמרו, עבור שילוח מוצרים דליקים נדרשים אישורי הטסה מיוחדים ואריזות בעלות תקן מיוחד. ניתן לשלוח את המוצרים בשילוח אקספרס או ימי באוויר בלבד, כאשר עלות ביצוע האריזה והשילוח המיוחד הינו בתוספת תשלום בסך $20 לכל חצי ליטר או חלקו. עלות זו הינה נפרדת מעלות השילוח הסטנדרטית. בעקבות הוצאת אישורי ההטסה יתכן וזמן השילוח יהיה טיפה ארוך יותר מ-5-10 ימי עסקים.