DealTas
?האם אתה בטוח שברצונך לצאת
×

השירות שלנו

איך זה עובד ? פשוט מאוד !
נרשמים לשירות
מצטרפים ל- DealTas ללא תשלום על ידי לחיצה על כפתור הירוק בחלק העליון של המסך ״קבל כתובת בארה״ב״. לאחר סיום ההרשמה ישלח מייל הודעה לאישור ההרשמה והכתובת החדשה שלכם בארה"ב!
לכתובת זו תשלחו את כל הההזמנות וההפתעות שאתם קונים בארה"ב. יש להפעיל את החשבון החדש ע״י לחיצה על לינק אישור החשבון שנמצא במייל אישור ההזמנה.

מזמינים מכל מקום בארה"ב היישר לכתובת שלכם
נכנסים לכל אתר/חנות ומזמינים מוצרים שאנחנו צריכים ורוצים או לא צריכים, לא רוצים ,אבל חייבים שיהיו לנו. לפני התשלום יש למלא באזור ה-Shipping Address את הכתובת האמריקאית שקבלתם מאיתנו. זה הזמן להשתמש בה!

החבילה מגיעה למחסן שלנו ואנחנו מטפלים בה
החבילה עכשיו בידיים טובות. אנחנו נדאג לצרף את החבילה להזמנות האחרות שלכם. כאשר כל ההזמנות מגיעות תוכלו להתחיל את תהליך השילוח לארץ היישר מהחשבון שלכם אצלנו, מהאיזור "ההזמנות שלי".

מעבירים אלינו את אישור ההזמנה
רק במידה והמחסן לא ימצא חשבונית בחבילה שתגיע אלינו, נבקש שתעבירו לנו אותה ע״י העלאת החשבונית לחשבון שלכם. התהליך פשוט מאוד. חיברנו מדריך קצר המסביר איך בדיוק עושים זאת.

בוחרים את דרך השילוח הכי טובה לכם
לאחר שקיבלנו את כל החשבוניות, החבילה מוכנה לשילוח. בוחרים מהטבלה את ההזמנות שהגיעו ושרוצים לשלוח (מסמנים ב- ✔), וממשיכים למסך הבא שבו תוכלו לבחור האם לאחד את כל ההזמנות או לשלוח כל אחת מהן בנפרד. תוכלו לבחור לאיזו כתובת לשלוח את ההזמנות או כל הזמנה נפרדת  ובאיזו דרך שילוח (בסיסי, פלוס, אקספרס או ימי). לבסוף, אתם בוחרים איך לבצע את התשלום - בעזרת כרטיס אשראי או PayPal. מרגע התשלום, החבילה תצא לדרכה תוך יום עסקים אחד. מספר מעקב ישלח לאחר כמה ימי עסקים, במידה ובחרתם בשילוח עם מספר מעקב.

אל תשכחו לקרוא את "מדריך המיסים והמכס" כדי להבין איך המכס עובד ואיזה תשלומים נוספים (ונדירים) יכולים להיות בארץ.

מה כלול בעלות השילוח?
עלות השילוח היא אחת שכוללת בתוכה את כל העלויות הנחוצות למשלוח החבילה לארץ (מלבד מיסים):
אריזה וקיפול מחדש כמו שמקבלים את הכביסה מאמא – חינם !
איחוד חבילות מכמה אתרים/ חנויות – תוספת סמלית !
צמצום משקלים ונפחים – חינם !
הכוונה בנושאי מכס ומע”מ – חינם !
היתה טעות בהזמנה? משהו לא הגיע אלינו? טיפול מול החנות/אתר האמריקאי – חינם!

** אנחנו רוצים שתשלמו כמה שפחות. לכן, אנחנו לא מחייבים לפי נפח אלא רק ע"פ משקל החבילה (במידה ונפח החבילה קטנה מ-17x12x4 אינץ').

שחרור מהמכס ומיסים
חבילות בשווי עד $1000 עם תוכן סטנדרטי לא אלקטרוני בדרך כלל עוברות שחרור מהיר ללא כל התערבות, אך ישנן חבילות שהמכס רוצה לפתוח ולבדוק ידנית מסיבה אקראית או מכוונת.
חבילות המכילות מוצרים אסורים ליבוא או מוצרים המצריכים אישורים מיוחדים כגון: מוצרים אלחוטיים, טלפונים, אוכל ותסופי מזון (במשקל גבוה מ-5 ק״ג ו/או אספקה ליותר מ-3 חודשים), תרופות ווטימינים וכו' ישתחררו בהליך פרטני ויחוייבו עמילות מכס בסך $75 והוצאות נוספות בהתאם לחיוב המכס ומחסני המכס. אנחנו נהיה אתכם בקשר במידה והחבילה שלך מצריכה אישורים מיוחדים ונשלחה אקספרס.

למרות הכל, המכס יכול לעצור כל חבילה ולנו אין שום שליטה בעניין. אנחנו נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לעזור בתהליך השחרור.

איך ניתן להוזיל את עלויות השילוח?
- הכי משתלם להזמין כמה מוצרים ביחד, ומכמה חנויות. הקילו הראשון או הפאונד הראשון תמיד הכי יקרים. כל חצי קילו נוסף הרבה יותר זול. במשלוח רגיל דרך הדואר מדרגות המשקל נמוכות ולכן משלמים במדוייק על מה ששולחים. ככל ששולחים יותר, עלות המשלוח לכל מוצר יורדת.
קופונים !!!! חיפוש פשוט בגוגל <שם החנות> coupon או promotion code יכול להביא חסכון משמעותי.

- להבין את נהלי הפטורים ממיסים ביבוא אישי:
* רכישה עד 74.99$ - פטור מלא, איזה כיייף!!!
* רכישה בין 75$-500$ - פטור ממכס אך ישנו תשלום של 17% מע”מ בדר"כ.
* רכישה מעל 500$ (בהתאם לשער הדולר) ישנו תשלום של 17% מע”מ ומכס.
למדריך המכס המרוכז

- איחוד הזמנות - לפעמים כדאי לשחק עם מספר ההזמנות למשלוח ולראות איך העלות הסופית משתנה בהתאם. ניתן לעשות זאת לאחר בחירת ההזמנות למשלוח.

איך הכי כדאי לשלוח את החבילה? (לפרטים מלאים ותנאי שילוח כל שירות)
שילוח אקספרס (לא דואר) – כ- 5-10 ימי עסקים עם שליח עד הבית, מספר מעקב ואחריות עד $100 (ישנה אפשרות להרחבת האחריות). אנחנו מנהלים את תהליך השחרור מהמכס.
שילוח ימי באוויר (לא דואר) - כחודש ימים עם שליח עד הבית, מספר מעקב ואחריות עד $100 (ישנה אפשרות להרחבת האחריות). אנחנו מנהלים את תהליך השחרור מהמכס.

שילוח דואר פלוס – כ- 8-12 ימי עסקים, עם מספר מעקב ללא אחריות או אופציה לביטוח.
שילוח בסיסי דרך הדואר – כ- 20-30 ימי עסקים, ללא אחריות וללא מספר מעקב. לא ניתן להוסיף אחריות.

(זמני המשלוח מוערכים ולא כוללים את יום המשלוח, שבת, ראשון וחגים יהודיים ואמריקאים. במשך החודשים דצמבר/ינואר זמני השילוח יהיו ארוכים מהרגיל בעקבות עונת הקניות הגדולה בשנה.)